Contact

Kopla Helsinki
Lautatarhankatu 6
00580 Helsinki

kopla@kopla.fi

Kati Nurminen
CEO
+358 40 5403663
kati.nurminen@kopla.fi

Liity Kopla Kollektiiviin!

Kopla Kollektiivi on Koplan oma kehittäjäyhteisö, jonka jäsenet pääsevät osallistumaan mielenkiintoisiin kehitysprojekteihin. Osallistuminen on mukavaa ja siitä myös palkitaan. Haemme jatkuvasti mukaan uusia jäseniä.

Ilmoittaudu mukaan!

Kati Nurminen

Kati Nurminen

CEO

Kati Nurminen

CEO

+358 40 54 03 663
kati.nurminen@kopla.fi

Johanna Järveläinen

Johanna Järveläinen

Insight Strategist

Johanna Järveläinen

Insight Strategist

Head of Trends and Innovation 

+358 40 77 76 048
johanna.jarvelainen@kopla.fi

Laura Forsman

Laura Forsman

Insight Strategist

Laura Forsman

Insight Strategist

+358 40 51 46 146
laura.forsman@kopla.fi

Karoliina Seppälä

Karoliina Seppälä

Insight Strategist

Karoliina Seppälä

Insight Strategist

+358 50 57 53 111
karoliina.seppala@kopla.fi

Enna Leminen

Enna Leminen

Senior Insight Manager

Enna Leminen

Senior Insight Manager

+ 358 44 52 62 992

enna.leminen@kopla.fi

Pauli Komonen

Pauli Komonen

Senior Insight Manager

Pauli Komonen

Senior Insight Manager

Trend Specialist

+358 40 743 6990

pauli.komonen@kopla.fi

Henrietta Sarpakunnas

Henrietta Sarpakunnas

Insight Manager

Henrietta Sarpakunnas

Insight Manager

+ 358 40 58 92 958

henrietta.sarpakunnas@kopla.fi

Anna Savelainen

Anna Savelainen

Junior Insight Manager

Anna Savelainen

Junior Insight Manager

+358 40 56 30 071
anna.savelainen@kopla.fi

Jari Nupponen

Jari Nupponen

Graphic Designer

Jari Nupponen

Graphic Designer

+358 40 73 26 762

jari.nupponen@kopla.fi

Antti Rantala

Antti Rantala

Videographer

Antti Rantala

Videographer

+358 44 55 59 969
antti.rantala@kopla.fi

Jenna Puikkonen

Jenna Puikkonen

Insight Manager

Jenna Puikkonen

Insight Manager

+358 40 845 20 31

jenna.puikkonen@kopla.fi

Malin Ahlström

Malin Ahlström

Insight Manager

Malin Ahlström

Insight Manager

+358 45 126 2337

malin.ahlstrom@kopla.fi

Emilia Gustafsson

Emilia Gustafsson

On maternity leave

Emilia Gustafsson

On maternity leave

Insight Strategist

+358 50 33 64 815
emilia.gustafsson@kopla.fi

Elina Koivisto

Elina Koivisto

Currently on study leave

Elina Koivisto

Currently on study leave

Insight Strategist

+358 40 35 38 400
elina.koivisto@kopla.fi

Henrietta Sorsa

Henrietta Sorsa

Office Trainee

Henrietta Sorsa

Office Trainee